Thermacure termal masaj yatağı geleneksel Uzakdoğu geleneğini ve 21’nci Yüzyıl teknolojisini sizler için birleştirdi. Dünyaca tanınmış hakiki yeşim taşlı Thermacure Termal Masaj Yatağına uzanın ve rahatlığın tadını çıkarın.

Baştan ayak topuğuna tüm vücuda masaj yapan son sistem Thermacure Termal Masaj Yatağı, bedenin sahip olduğu potansiyelini tam olarak kullanabilmeyi sağlar.

Thermacure termal masaj yatağının terapi yapan başlığında kullanılan yüksek kalitedeki XIUYAN yeşim taşının ısınmasıyla birlikte yüksek oranda kızılötesi ışın üretilir.

En son teknolojiye sahip benzersiz yapısıyla Thermacure YeşimTaşlı Terapi Cihazı geleneksel uzakdoğu felsefesini ileri taşımaktadır.

Günde 40 dakika yaşam kalitenizi yükseltir.

Thermacure masaj yatağı her gün kullanıldığı takdirde, çok iyi ve fayda verici sonuçlar elde etmek mümkündür. Bildiğiniz üzere, vücudumuza gerekli özeni göstermezsek vücudumuz yavaş yavaş zayıf düşer. Sonuç olarak rahatsızlık belirtileri meydana gelir. Nasıl ki her gün düzenli koşmak sizi sağlıklı yapıyorsa Thermacure masaj yatağını kullanmanızda sizin iyi bir fiziksel kondisyona kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

Thermacure Masaj Yatağının Egsersiz Etkisi :

40 dakika boyunca Thermacure masaj yatağının kullanımı ile vücutta egzersiz etkisi oluşturur..

Thermacure masaj yatağının akupunktur, ısı terapisi ve akubasınç özellikleriyle vücutta masaj, sauna ve hatta egsersiz etkisi yaratır. Thermacure masaj yatağı sistemi, fazla egsersiz yapmayan kasları uyararak, doku ve kaslara benzersiz bir terapi uygular. Bunun yanısıra, dokulara nüfus eden ısı terapi özelliği sayesinde, vücudumuz ısınır ve gevşer.