Skip links
THERMACURE

Daha Güzel Bir Gelecek

PH Nedir? Temel Kavramlar ve Tanımı
PH Nedir? Temel Kavramlar ve Tanımı

BİZİ TANIYIN

En son teknolojiye sahip benzersiz yapısıyla Thermacure ürünleri geleceği evinize getiriyor.

Thermacure 20 yılı aşan tecrübesiyle alkali su iyonizeri ve terapi cihazları sektörlerinin lider arge firmalarından biridir.

Thermacure, kurulduğu 1998 yılından bu yana insanlığın yaşam kalitesini arttırmak için kapsamlı çözümler üretir ve insanlığın gelişimine gönülden katkıda bulunur.

Güçlü ARGE

Tasarım, üretim, yönetim, pazarlama ve satış sonrası servis hizmetinde mükemmeli hedeflemesi ve Güçlü ARGE yapısı sayesinde Thermacure, sektörde hızlı bir şekilde yükselmiş, Fen ve teknolojik gelişiminin bir örneği haline gelmiştir.

Thermacure yeni ürün geliştirmek amacıyla birçok kurum ve kuruşla ortak çalışma içerisindedir. Bunun sonucunda aşamalı olarak Thermacure Yeşim taşlı terapi cihazları serisi, çok fonksiyonlu su iyonizerleri serisi, ayak sağlığı ürünleri serisi, hava arındırma sistemleri serisi, ve potansiyel elektrik terapi cihazları serisi olmak üzere 5 farklı ürün serisi oluşmuştur.

Thermacure var olduğu günden bu yana kurduğu mükemmel satış ve servis ağı ile en iyi hizmeti sunar.

İnsanları mutlu edebilmenin yolu tüm dünyada ürünlerimizi almış milyonlarca insana kusursuz servis hizmeti sunmaktan geçer. Kuzey Amerika, güney Amerika, Asya, Avrupa, Afrika, Ortadoğu ve diğer tüm bölgelere distribütörleri vasıtasıyla hizmet, satış ve servis götürmektedir.

Thermacure Türkiye ailesi olarak tüm Dünya’yı sarmış olan bu büyük oluşumun Türkiye ayağını temsil etmekteyiz. 2007 yılında kurulmuş olan Thermacure Türkiye, ülke genelindeki şube ağıyla Thermacure ürünlerinin tanıtım ve satışını yapmaktadır.

Şubelerimize gelen tüm misafirlerimiz ücret ödemeden ürünlerimizi deneme olanağı bulmaktadırlar. Hedefimiz Türkiye’nin her noktasına ulaşmak ve bu ülkede yaşayan herkesi Thermacure ile tanıştırmaktır.

Biz mutlu ve huzurlu bir hayat için çalışıyoruz.