Skip links

Termal Boyun Masaj Cihazı

THERMACURE

Termal Boyun Masajı

THERMACURE TERMAL BOYUN MASAJ CİHAZI

Bu ürün, ısınabilen 4 adet yeşim taşı başlığı ile özellikle boyun bölgesine masaj uygulayan bir masaj aletidir.

Thermacure Termal Boyun Masaj Cihazı üzerindeki taşlar Uzak doğuda binlerce yıldır iyileştirici gücü olduğuna inanılan ve şifa kaynağı olarak kabul görmüş yeşim taşıdır.

Bu taşların ısınmasıyla birlikte yüksek oranda uzun dalga boylu kızıl ötesi ışın üretilir. Bu ışınların vücut tarafından emilmesi metabolizmanın hızlanmasına fayda sağlar ve çok yüksek miktarlardaki ısı vücudun derin dokularına nüfus eder. 

Ağrılığı yaklaşık olarak 5-7 kg arasında olan başımızı dik tutmak ve hareket ettirmek için boyun kaslarımız sürekli çalışmak zorundadır. Bu sebeple boyun kaslarımız çoğunlukla sert ve gergindir. Bununla birlikte, gün boyu masa başında, bilgisayar önünde geçirilen uzun vakitler özellikle boyun bölgesinde önemli sıkıntılara sebep olur. 

Thermacure Termal Boyun Masaj Cihazı, yeşim taşlarının çift yönlü hareketi ile ovma, yoğurma ve dairesel basınç uygulama tekniklerini bir arada sunar.

Sadece boyun bölgesinde değil, karın bölgesinde, baldır ve bacaklarda, gerilmiş, sertleşmiş veya kasılmış tüm kas gruplarında ve aşırı yağlanmış diğer tüm bölgelerde kullanılabilir.

Araç Çakmak Soketi ile Çalışabilme Özelliği Ve Lastik Bantları Sayesinde Araç Koltuğuna Sabitlenerek Uzun Seyahatlerde de Kullanılabilir

10 Dakikalık Otomatik Terapi Süresi Boyunca Dakikada Bir Kez Masaj Yönünü Değiştirerek Size Unutulmaz Bir Deneyim Sunar

İsteğe bağlı olarak ısıtma fonksiyonu kapatılarak da masaj alınabilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ürün Adı

Yeşim Taşlı Termal Boyun Masaj Cihazı

Model No

KYJ-MA-TA

Voltaj

AC 220V/110V

Çalışma Voltajı

DC 12 V

Max Güç

36W

Frekans

50-60 Hz