Skip links

Thermacure Biocool Su Şişesi

THERMACURE

Biocool Su Şişesi

THERMACURE BIOCOOL SU ŞİŞESİ

BIOCOOL NEDİR?

Biocool, içine koyulan suyun pH’ını yükselten ve suyu anti oksidan hale getirerek mineral olarak zenginleştiren 500ml kapasiteli bir su matarasıdır. Matara içindeki özel mineral toplar, suyun matara içinde kalma süresiyle doğru orantılı olarak etkisini gösterir. Etki süresini çalkalarayak kısaltabilirsiniz.

 

Biocool içindeki bu mineral toplar; magnezyum, aktif karbon, tormalin, granül şeklindeki kırmızı kil, gümüş, ve potasyum, magnezyum, alüminyum minerallerinin kombinasyonudur. Biocool içindeki bu mineral toplar temas ettiği suyu doğal indirgenmiş alkali suya dönüştürür. Biocool kişisel kullanım için uygundur ve uzun süre kullanılabilir.

YÜKSEK Ph’lı düşük ORP’li İNDİRGENMİŞ ALKALİ SU İÇMELİYİZ

Biocool İçindeki Toplar Nelerden Oluşur;

MAHA-Q (magnetit): Doğal ferrimagnetit mineraldir. Bu ender bulunan mineral suya hayat verici kalsiyum ve potasyum mineralleri vererek suyu alkali yapar. Suyun yapısını oldukça sıklaştırır altıgen yapıya sokar ve temizler.

ZEOLİT : En hafif yapıya sahip metaldir ve son derece gerekli bir komponenttir. Suya elektron vererek alkali hale getirir ve indirger. Suyu saflaştırır ve temizler.

TORMALİN: Su moleküllerini negatif iyonlu hale getirerek suyun hafif alkali olmasını sağlar. Ayrıca suyun tadını iyileştirir. Su moleküllerinin yüzey alanının küçülmesini sağlayarak emilimi kolaylaştırır. Tormalin negatif iyon ve mineral üretir.

MAGNEZYUM: Çok yüksek konsantrasyondaki magnezyum alaşımı mineral ihtiyacımızın giderilmesini sağlar.

AKTİF KARBON: Saflığı bozan maddelerin uzaklaştırılmasını sağlayarak suyu temizler ve tat verir.

KIRMIZI KİL: Organik maddelerin vücutta çözülmesini sağlar.

BIOCOOL  Kolay Taşınabilir;

Seyahat ederken, 

Spor aktiviteleri yaparken,

Dağ tırmanırken,

Balık tutarken,

Araç kullanırken,

Evde, okulda, ofiste,

Rahatlıkla taşıyacağınız

Doğal mineralli suyunuz

Biocool her zaman yanıbaşınızda…