THERMACURE

Dünya’nın önde gelen terapi cihazları üreticilerinden olan Thermacure, insanlığın yaşam kalitesini arttırmak için kapsamlı çözümler üretir ve insanlığın gelişimine gönülden katkıda bulunur.
Thermacure Dünya Merkezi, kurulduğu 1998 yılından bu yana kendi sektörünün önde gelen firması olmuş, on yıllık sürekli gelişim sürecinden sonra sektörün lider arge firması haline gelmiştir.

100.000 m2 üretim alanı
200.000 adetlik üretim kapasitesi
ISO 9001:2000 kalite standartları sistemi
30 ‘un üzerindeki patentli teknolojisi
40 dan fazla ülkeye yaptığı ihracatı
Dünya genelinde 1400 adet şubesi
ve 20 binin üzerindeki çalışanı
ile Dünya genelinde hergün ürünlerimizi denemek için şubelerimize gelen 1 milyona yakın insana hizmet vermekteyiz.

m2 Üretim Alanı
Adet Üretim Kapasitesi
Çalışan
Şube

Tasarım, üretim, yönetim, pazarlama ve satış sonrası servis hizmetinde mükemmeli hedeflemesi ve Güçlü ARGE yapısı sayesinde Thermacure, sektörde hızlı bir şekilde yükselmiş, Fen ve teknolojik gelişiminin bir örneği haline gelmiştir.

Thermacure yeni ürün geliştirmek amacıyla birçok kurum ve kuruşla ortak çalışma içerisindedir. Bunun sonucunda aşamalı olarak Thermacure Yeşim taşlı terapi cihazları serisi, çok fonksiyonlu su iyonizerleri serisi, ayak sağlığı ürünleri serisi, hava arındırma sistemleri serisi, ve potansiyel elektrik terapi cihazları serisi olmak üzere 5 farklı ürün serisi oluşmuştur.

Thermacure var olduğu günden bu yana kurduğu mükemmel satış ve servis ağı ile en iyi hizmeti sunar.

İnsanları mutlu edebilmenin yolu tüm dünyada ürünlerimizi almış milyonlarca insana kusursuz servis hizmeti sunmaktan geçer. Kuzey Amerika, güney Amerika, Asya, Avrupa, Afrika, Ortadoğu ve diğer tüm bölgelere distribütörleri vasıtasıyla hizmet, satış ve servis götürmektedir.

Thermacure Türkiye ailesi olarak tüm Dünya’yı sarmış olan bu büyük oluşumun Türkiye ayağını temsil etmekteyiz. 2007 yılında kurulmuş olan Thermacure Türkiye, ülke genelindeki şube ağıyla Thermacure ürünlerinin tanıtım ve satışını yapmaktadır.

Şubelerimize gelen tüm misafirlerimiz ücret ödemeden ürünlerimizi deneme olanağı bulmaktadırlar. Hedefimiz Türkiye’nin her noktasına ulaşmak ve bu ülkede yaşayan herkesi Thermacure ile tanıştırmaktır.

Biz mutlu ve huzurlu bir hayat için çalışıyoruz.